Zapraszamy na warsztaty artystyczne dla dzieci i uczniów na Stację Skoszewy

Nasze życie jest ciągłą podróżą, podczas której zatrzymujemy się w różnych miejscach.
Zróbcie z nami przystanek w Stacji Skoszewy.

Przygotujemy dla dzieciaków i dorosłych moc atrakcji, by chwile spędzone tutaj były niezapomniane i wprowadzały wszystkich w piękny klimat. Wyłączamy telefony a włączamy relacje międzyludzkie i dobrą zabawę oraz wspólnie spędzamy czas.

Na Stacji dajemy Wam czas na odpoczynek, wyciszenie, przepyszne jedzenie, gorące herbaty, ale także dajemy czas pracy twórczej, momenty kreatywne, dzięki którym możecie się spełniać, zrobić z nami dekoracje na święta, koniecznie zerknij na nasze projekty warsztatowe.

Zapraszamy na warsztaty artystyczne dla dzieci i uczniów na Stację Skoszewy.

Co czeka na naszych podróżników:

1.Warsztaty artystyczne: Dzieci będą miały okazję wyrazić swoją kreatywność poprzez różnorodne działanie i tworzenie unikalnych dzieł sztuki pod okiem doświadczonych instruktorów/ pedagogów. 

2. Spacer edukacyjny: W trakcie spaceru dzieci będą odkrywać tajemnice przyrody, poznając różne gatunki roślin, ptaków i owadów. To doskonała okazja do nauki i zabawy na świeżym powietrzu.

3. Pyszne jedzenie: Po zakończeniu warsztatów i spaceru czeka nas wspólne świętowanie przy pysznym poczęstunku. Przygotowaliśmy smaczne posiłki, które mogą być dodatkową opcją do pakietu podstawowego. (np. 2 danie – frytki, nuggetsy, surowa marchewka).

 

Spotkajcie się z nami i spędzimy razem magiczny dzień, pełen sztuki, nauki i radości z odkrywania przyrody!

Nasze możliwości czasowe są ograniczone, więc nie czekajcie zbyt długo z zapisami.

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami i tak dobieramy warsztaty i cały program by był zgodny z kalendarzem przyrody 🙂
Możemy wspólnie zaplanować Wasz rok szkolny, by w pełni zrealizować założenia podstawy programowej. 

Stacja Skoszewy warsztaty

Wiosenne warsztaty na Stacji Skoszewy

W marcu i kwietniu czekają na Was wyjątkowe świąteczno – wiosenne klimaty.

Zapraszamy grupy przedszkole i szkolne, które pragną w pełni cieszyć się wiosennym klimatem, tworzyć, odkrywać i delektować się pysznym jedzeniem. To będzie niezapomniana podróż w świat wiosennych przygód!

W marcu zapraszamy do wspólnej Wielkanocnej zabawy i nauki, do smakowania wiosennych radości. To będzie niezapomniana podróż w świat wiosennych przygód, pełna śmiechu, kolorów i przyrody!

Stacja Skoszewy warsztaty

Letnie warsztaty na Stacji Skoszewy

W maju i czerwcu ruszamy z najgorętszym warsztatem 🙂 Może rozpalimy wspólnie jakieś ognisko? a na pewno rozpalimy Wasze serducha! Czas rodzinnych warsztatów i własnoręcznie robionych prezentów to najpiękniejszy moment w roku.

Pogoda jest dla nas wtedy najłaskawsza, więc ruszamy na podbój okolicznych lasów. Być może uda się nam spotkać sarny, bobry i piżmaki? Mrówki, pająki i inne owady już na nas czekają i chętnie pokażą nam swój piękny świat. Jesteśmy tak blisko Łodzi, a gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni tym co dla Was tutaj mamy!

Pakujemy kosze piknikowe i spotykamy się na kocyku na leśnej polanie! Lepiej zareklamować się nie umiemy :)))

warsztaty na lato

Jesienne warsztaty na Stacji Skoszewy

Wrzesień i październik to powrót do szkoły i szykowanie się na końcówkę roku kalendarzowego. Nasza okolica mieni się piękną paletą barw i nie boimy się korzystać z jej uroków. Dużo czasu spędzimy na leśnych ścieżkach i będzie cudownie. Zobaczymy czy niektóre zwierzęta już szykują się do jesieni i zimy, a może spotkamy dzikie ptactwo? A może dzikie dziki staną nam na drodze?
Na warsztaty przygotujemy dla Was iście jesienny projekt, który będzie piękna dekoracją do Waszych domów.

To czas wycieczek integracyjnych dla nowych uczniów. Czas jesiennych spotkań przy kubku gorącej herbaty. Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami.

Stacja Skoszewy warsztaty

Zimowe warsztaty na Stacji Skoszewy

Tym razem spotykamy się tylko w grudniu.
Mamy tylko jeden miesiąc by zaszaleć przedświąteczne. To jest chyba najbardziej magiczny czas dla naszych podróżników. A z głośników leci „coraz bliżej święta…” i cała playlista hitów bożonarodzeniowych. Ręce pochłonięte są robieniem prezentów dla bliskich, otwieramy nasze serducha i roznosimy dobro wokół siebie. Dzielimy się dobrą energią i wtedy mamy większą moc!

Bądźcie wtedy z nami i twórzmy razem magię!
Zapach czekolady i piernika unosi się od samego progu.

Stacja Skoszewy warsztaty

Animacje i warsztaty na Stacji Skoszewy

Planujesz uroczystość rodzinną, taką jak urodziny, komunia, chrzciny czy jubileusz, i chcesz, aby była niezapomniana? Oferujemy wyjątkowy czas dla dzieci. Mamy super animatorów oraz różnorodne warsztaty, które dostosujemy do potrzeb i tematyki Twojego wydarzenia.

Z nami Twoje uroczystości rodzinne staną się nie tylko wyjątkowe, ale również pełne radości, kreatywności i uśmiechu! A dzieciaki nie będą się nudzić!

Stacja Skoszewy warsztaty