Kilka słów o nas

Stawiamy na RADOŚĆ TWORZENIA!

Emocje i hormony, które wyzwalają się w człowieku podczas pracy twórczej, powodują zatrzymywanie się na chwilę w szczęściu, w pozytywnych emocjach,   w podekscytowaniu, dają nam dobre wspomnienia.

Zawsze, gdy tworzymy z pasji, mamy wrażenie, że dajemy czemuś życie… tworzymy coś, co jest dla nas ważne. Inni mogą tego nie zauważyć, ale ta radość tworzenia jest niesamowicie ważna – w chwili naszego działania. I taki cel nam przyświeca – By RADOŚĆ TWORZENIA rozpalać w innych.

Sprawiajmy sobie samemu radość. Tylko My wiemy czego potrzebujemy i wiemy, co nam się podoba. I absolutnie nie zawsze liczy się efekt końcowy, rezultat naszych działań, ale zawsze ważny jest sam proces tworzenia !

A dzięki naszym warsztatom efekt Twojej pracy będzie
efektem WOW!

Nasze warsztaty są tak dobrane, byście mogli realizować się na wielu płaszczyznach. Dajemy Wam szeroki wachlarz możliwości warsztatowej, realizowania swoich pasji, rozpoczynania przygody ze sztuką, ze SWOJĄ WŁASNĄ SZTUKĄ. Dlatego właśnie stworzyłyśmy to miejsce  MY-SELF-ART.

Pragniemy, by każdy uczestnik naszych warsztatów tworzył swoją-własną-sztukę. Czasami człowiek nie zdaje sobie sprawy jakie siły twórcze w nim drzemią. Zachęcamy więc Was do podejmowania kroków w różne strony.


Nasza oferta biznesowa jest dosyć różnorodna. Staramy się, by
natura była blisko nas i pragniemy wykorzystywać ją, ale oczywiście nie szkodząc jej.

Proponujemy Wam warsztaty ekologiczne, naturalne, pobudzające zmysły, ciekawe i atrakcyjne, zarazem proste i złożone, wykonalne dla osób początkujących, i tych osiągających wyższy level pracy twórczej.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas swoje miejsce, odnajdzie swój świat.

Od wielu lat prowadzimy warsztaty stacjonarne. Dawno temu zaczynałyśmy od zajęć dla dzieci, maluszki rozwijałyśmy sensorycznie, przedszkolaki działały twórczo na naszych zajęciach plastycznych. Młodzieżówka szalała z nami na imprezach urodzinowych i piknikach.

Dla Was robimy to,
co najbardziej lubimy!

Jakiś czas temu dorośli także wpadli w nasze sidła i cały czas zachęcamy Was do udziału w naszych warsztatach wirtualnych i w realu. Bardzo lubimy takie warsztaty – kiedy możemy poznawać nowych ludzi, Wasze talenty twórcze i nie raz… i nie dwa, zaskakujecie nas swoim wykonaniem naszych projektów.

Nasza historia tworzy się dalej i zapraszamy Was do wspólnego działania i do tworzenia naszej wspólnej energii.

Zapraszamy serdecznie do nas!
Do zobaczenia!

 

Zadzoń lub napisz do nas